7Rynek internetowy rozwija się bardzo szybko. Już od dawna możemy za jego pomocą kupić ubezpieczenia komunikacyjne, kredyty samochodowe, oraz wiele innych produktów – nawet po spożywcze. Co tak sprzyja sprzedaży online? Oczywiście najważniejsza jest tu wygoda. Na drugim miejscu stawiałbym cenę. Usługi i produkty w internecie są tańsze ponieważ sprzedawcy mają większe możliwości – nie ograniczają się do miasta czy regionu, ślą swoje produkty nawet za granicę. Tak samo jest z ubezpieczeniami – ceny polis zależą głównie od konkurencji. Czym więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych, tym tańsze są same ubezpieczenia komunikacyjne.

Można zauważyć, że od pewnego czasu dobrze prosperują w naszym kraju zagraniczni ubezpieczyciele jak, Liberty Direct, LINK4, AXA, itd. Wszystko to dzięki stronom www i radiu, bo przecież Towarzystwa direct nie mają placówek pośredniczych jak tradycyjni ubezpieczyciele – chociażby. Pozostaje kwestia tego co wpływa na wysokość cen produktów finansowych. Otóż, najważniejszym faktem jest to, że strony www oferujące ubezpieczenia komunikacyjne, leasing samochodowy oraz kredyty, utrzymują się z reklam na nich emitowanych. Niższa cena składki ubezpieczenia OC uwzględnia tę różnicę, którą pobiera pośrednik. Zatem jeśli macie ochotę trochę zaoszczędzić – czasu i pieniędzy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych na strony internetowe – ubezpieczenia komunikacyjne i kredyty przez internet udzielane są szybciej i na lepszych warunkach. Jednym słowem: szybko, łatwo i tanio.

Napisz komentarz

Musisz mieć konto żeby komentować.


Szukaj
Recent Comments
  Kategorie
  Chmura tagów
  Kalendarz
   April 2019
   M T W T F S S
   « Dec    
   1234567
   891011121314
   15161718192021
   22232425262728
   2930  
  Własna firma
   Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to zajęcie wymagające zarówno odpowiednich umiejętności, jak również cierpliwości i czasu. Zwłaszcza cierpliwość na starcie każdego projektu biznesowego jest konieczna, bez tego z całą pewnością nie osiągniemy sukcesu. Nie wystarczy tylko zaoferować towaru czy usługi. Na początku zawsze musimy powalczyć na rynku o klientów. Dlatego nastawić się trzeba na to że biznes o ile się uda to zacznie przynosić zyski za jakiś czas. Bardzo ważny jest nie tylko dobry plan biznesowy, lecz również umiejętność racjonalnego podziału pracy. To kolejny niezmiernie ważny aspekt prowadzenia działalności, zwłaszcza jak zaczynamy z małą firmą i sami robimy wszystko. Wówczas zdecydowanie potrzebujemy dobrze zorganizować sobie pracę, w przeciwnym razie utoniemy w nawale pracy co doprowadzi nas jedynie do frustracji. Wiele osób, które dopiero zaczynają działalność pragnie ograniczyć wydatki, dlatego woli pracować samodzielnie. Jednak wykonywanie wszystkich zadań osobiście może doprowadzić do problemów zdrowotnych, wynikających z przepracowania, jak również stać się przyczyną pomyłki, która będzie miała poważne konsekwencje.

   Warto wziąć pod uwagę swoje umiejętności i odpowiedzieć sobie na pytanie, które zadania lepiej byłoby powierzyć specjalistom. Nie wszyscy na przykład mają dostateczną wiedzę na temat księgowości, by poradzić sobie bez pomocy odpowiednich osób. To również jest bardzo ważne, jeżeli mamy możliwość zlecać prace osobą, które mogą część pracy wykonać za nas, wówczas my możemy się zająć innymi sprawami. Warto również w razie potrzeby korzystać z usług innych specjalistów, na przykład radców prawnych. Pieniądze przeznaczone na takie usługi nie powinny być uznawane za niepotrzebny wydatek, tylko za dobrą inwestycję w przyszłość swojej firmy. Ogólnie prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe jednak z drugiej strony nie warto popadać w paranoje, nie jest to nic strasznego. Musimy tylko się odpowiednio do tego naszykować i zorganizować sobie pracę.